Bu, hastanın doğal anatomisine çok bağlıdır. Çok ince dudaklı bir hastada istenen görünümü elde etmek için iki veya üç seans gerekebilir, bazıları ise sadece bir seans gerektirebilir. Hasta güvenliği son derece önemli olduğundan, güvenliği kanıtlanmış ürünlerin uygulanması önemlidir. Herhangi bir doğal asimetriyi düzeltmek isteyen veya kesinlikle ince bir iyileşme arayan hastalar için kendi doğal tekniğimizi geliştirdik. Tedavi planınızı daha ayrıntılı görüşmek için Uzm.Dr. Peyami Duman ile görüşün. İşlemden önce, yirmi dakika boyunca güçlü, birinci sınıf bir topikal anestezik (krem) uyguluyoruz, bu da dudak bölgesini uyuşturuyor ve prosedürü hastalar için tamamen tolere edilebilir hale getiriyor. Ultra ince iğnelere sahip stratejik enjeksiyonlar, en az rahatsızlık ile jilet gibi keskin bir tanım sağlar. Şişlik ve morarmayı en aza indirmek için işlemden hemen sonra buz paketleri uygulanır ve işlemden hemen sonra dudak kremi uygulamaktan mutluluk duyarız. (Şişlik ve morarmanın ertesi gün biraz daha kötü olabileceğini lütfen unutmayın). Nihai sonuç dudak büyütme işleminden iki hafta sonra görülebilir.

Juvederm ve Aliaxcin sonuçları normalde bir yıl sürer, ancak dudak dokusunun hareketli doğası nedeniyle, ürünün etkisi dokuz ay ile bir yıl arasında sürer. Bununla birlikte, hastalarımızın çoğu altı ayda bir yenilenmeyi veya yeniden dolgu uygulaması yaptırmayı tercih etmektedir. Bu büyük ölçüde hastalarımızın kişisel tercihlerine bağlıdır. Bununla birlikte, bu dolgu maddelerinin diğer dermal dolgu maddelerine kıyasla etkileyici uzun ömürlülük gösterdiğini garanti edebiliriz.

Dudak Dolgusu için Kaç Enjektöre İhtiyaç Vardır?

Dolgu miktarı hastayla yapılan karşılıklı estetik değerlendirmeler sonucunda belirlenir ve çoğu zaman 1 cc dolgu yeterlidir. 1 cc üzeri yapılan dolgular genellikle rus dudak dolgusu tekniğinde tercih edilir.