Uzm. Dr. Peyami Duman

Electri

HER MEVSİM, CİLDİNİZİN ENERJİSİ İÇİN YIL BOYU TEK UYGULAMA

Erkekler ve kadınlar için tek bir uygulama ile cilt yenilenmesi için geliştirilmiş bir üründür. Hyaluronik asit ve süksinik asidin homojen bileşimi ile oluşturulan ürün patentli CE belgesine sahiptir ve sadece uzman hekimler tarafından kullanılmaktadır.

İçeriğindeki hyaluronik asit, endojen Ha’nın moleküler ağırlığı ile aynı olan 2.5 MLN daltonluk bir moleküler ağırlığa sahiptir ve kullanılan HA, 7.4’lük bir PH değerine (kanla aynı PH değerine) sahiptir, bu nedenle cildimiz tarafından tamamen emilir. Uzun süre.

Üründeki diğer aktif bileşen süksinik asittir. Öte yandan, süksinik asit çok güçlü bir antioksidandır ve serbest radikalleri bloke ederek oksidatif stresi ortadan kaldırır ve hücre mitokondrisinde KREBS döngüsünü tamamlayarak enerji üretimini destekler ve hücrenin yaşamsal faaliyetlerini sürdürmesini destekler. En önemli etkiler melazma oluşumunu ortadan kaldırmak, hiperpigmentasyonu (koyu renk) önlemek ve mevcut istenmeyen koyu lekeleri hafifletmektir.

Uygulaması çok kolaydır ve uygulamadan 20 dakika sonra papülün görünümü kısa sürede kaybolur. İlk etkiler 30 dakika ila 4 saat içinde ortaya çıkmaya başlar. (Nem ve parlaklık) . Etkisi cildinizin yaşına bağlı olarak 3-4 ay sürer (tek seans). Yıl boyunca aynı etki isteniyorsa, uygulama 3-4 aylık aralıklarla tekrarlanmalıdır.

 

Kullanım Alanları:

Gözaltı azaltma çürüğü

Hiperpigmentasyonun düzeltilmesi (koyu renk)

Hidrasyon (su kaybı, cilt kuruluğu)

Serbest radikallerin hasarını ortadan kaldırmak

Kronik yorgunluk, zayıf beslenme, sigara ve alkol tüketimi gibi kötü alışkanlıkların neden olduğu yorgun yüz görünümünden kaçınmak için.

Işık ve parlaklık yüzdesini sağlayın.

ELECRTI, ödem ve travmaya neden olmadan kolayca emilir.

ELECTRI, süksinik asit ve hiyalüronik asidin fizyolojik konsantrasyonlarını birleştiren eşsiz bir formüldür.

ELECTRI, biyo-uyumludur ve alerjiye neden olmaz.

ELECTRI, uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir.

 

İletişim Formu

[contact-form-7 id=”5″ title=”İletişim Formu”]

Sohbet Başlatın
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?