WhatsApp
Bizi Arayın
Peyami Duman - Logo

+9(0312) 911 4348

İletişime Geç

Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Videoyu Oynat

Burun Dolgusu Nedir?

Yaklaşık 15 dakika süren işlem sonucunda profilden yani yandan bakıldığında burundaki eğriliklerin simetri bozukluklarının düzeltilmesi amaçlanır. Ameliyatsız burun estetiği aynı zamanda ‘sıvı rinoplasti olarak da adlandırılır. Hyalüronik asit bazlı dolgu maddleri ile yapılan bir işlem olduğu için bu adla anılmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği ile burun sırtındaki eğrilik düzeltilebilir ve burun ucu çıkarılabilir. Yani ameliyatsız burun estetiği, burun şekil bozukluklarını ve genel görünümü herhangi bir kesi yapmadan düzeltmenizi sağlayan bir uygulamadır. Burun estetiği ameliyatı düşünmeyen hastalar, burun estetiği yaptırmaya vakti olmayan hastalar ve burun estetiği ameliyatından korkan hastalar, burun dolgusu işlemini birincil alternatif olarak düşünmelidir. Ameliyatsız burun estetiğine uygun olup olmadığınızı belirlemek için öncelikle muayene olmanız gerekmektedir. 

Burun Dolgusu Nasıl Yapılmaktadır? Burun Dolgusunun Kalıcılığı Ne Kadardır?

Bu işlemi hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri ile gerçekleştiriyoruz. Dolguların kalıcılığı tipine göre değişmekle birlikte yaklaşık 15 ile 18 ay arasında kalıcılığı olan bir işlemdir.

Burun Dolgusu İşlemi Sırasında Ağrım Olur Mu?

Çok az ağrı ve sızıntının olduğu konforlu bir işlemdir.

Burun Dolgusu Herkese Yapılabilir Mi?

Burun köprüsü üzerinde belirgin şişlik, burun ucu düşük ve hafif eğriliği olan kişiler burun dolgusu için ideal adaylardır. 15 dakika gibi kısa bir sürede istediğiniz burun şekline kavuşabilirsiniz.

İşlem Sonrası En Sık Görülen Yan Etkiler Nelerdir?

İşlem sonrası hafif kızarıklık ve çok küçük ödem olabilir. Bu etkiler çok kısa sürede geçer.

Burun Dolgusu Fiyatları 2023

Burun dolgusu fiyatları 2023, dolgu enjeksiyonu her hastada standart uygulanan bir işlem değildir aksine kişiye özel bir tedavi gerektirir, bu sebeple uygulama fiyatlarına muayene sonrası karar vermek gerekir.

  • Kalıcılık Süresi:

    15-18 ay
  • İşlem Süresi:

    20 dakika