WhatsApp
Bizi Arayın
Peyami Duman - Logo

+90 (312) 911 4348

İletişime Geç

Çene (Ucu) Dolgusu Nasıl Yapılır?

Videoyu Oynat

Çene Dolgusu Nedir?

Çene dolgusu, çene hattını belirginleştirmek, düzeltmek veya yeniden şekillendirmek için kullanılan bir tür estetik dolgudur. Çekici bir çene görüntüsü erkeklerde ve kadınlarda farklı şekillerde şekillenir. V-yüz şekli, keskin çene çizgisi ve güçlü çene görüntüsü estetik açıdan kişiden kişiye farklı hedeflenmektedir.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Küçük çene, büyük çene, çene problemleri, asimetrik çene ve çene çizgisi kaybı gibi şikayetlerle karşılaşıyoruz. Tüm bu şikayetleri ortadan kaldırmak için hyaluronik asit içeren dolgularla o bölgenin doldurulması ve onarılması amaçlanmaktadır. Doğal ve kişiye özel uygulamalar tercih edilmelidir.

Çene Dolgusu İşlemi Ne Kadar Sürer?

Dolgu işlemi yaklaşık 15 dakika sürer.

Çene Dolgususu Sırasında Ağrı Hissedilir Mi?

Genellikle ağrısız ve rahat bir işlemdir.

Çene Dolgusu ve Jawline Dolgusu Farkı Nedir?

Jawline; çene hattının tamamına verilen İngilizce isimdir. Çene dolguları, çene hattının tamamına ve çene ucu bölgesine uygulanan dolguların tamamına verilen isimdir. Jawline dolgusu hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. 

Çene Dolgusu Fiyatları 2024

Çene dolgusu fiyatları 2024, dolgu enjeksiyonu her hastada standart uygulanan bir işlem değildir aksine kişiye özel bir tedavi gerektirir, bu sebeple uygulama fiyatlarına muayene sonrası karar vermek gerekir.

  • Kalıcılık Süresi:

    15-18 ay
  • İşlem Süresi

    15 dakika