WhatsApp
Bizi Arayın
Peyami Duman - Logo

+90 (312) 911 4348

İletişime Geç

Jawline (Çene) Dolgusu Nasıl Yapılır?

Videoyu Oynat

Jawline (Çene Hattı Dolgusu) Nedir?

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bir dolgu uygulaması olan çene çizgisi dolgusu, çene çizgisi boyunca çene köşesine ve çene ucuna yapılan dolgu uygulamalarının entegre halidir. Altın oran görüntüsü estetik ve güzellik açısından çok önemli bir parametredir. Çene çizgisi çene dolgusu ile yüzünde daha zarif, daha ince, V şeklinde bir çizgi oluşturulabilir. Çene çizgisi dolgusu, çene çizgisinden rahatsız olan veya çene konturu isteyen hastalar için iyi bir alternatiftir. Hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri ile 30 dakika içinde net bir çene çizgisine sahip olmak mümkündür.

Jawline Dolgusu Nasıl Yapılır?

İşlem sırasında elbette ihtiyaca bağlı olarak kulağın köşesinden çenenin ucuna kadar birçok noktadan dolgu uygulamaları yapılmalıdır. Bu dolgu uygulaması sırasında, çoğu noktada bir kanül ve bazı yerlerde bir iğne ile dolgu enjekte edilir. Deri altına ve kemiğe uygulanması gereken noktalar vardır.

Jawline Dolgusunun Kalıcılığı Ne Kadardır?

Yaklaşık 1-1.5 yıl kalıcılığı olan bir uygulamadır. İşlemden hemen sonra çok güzel bir görüntü oluşur ve yaklaşık 2 hafta içinde tamamen yerleşir. Uygulamadan sonra hafif ödem ve sertlik hissedilebilir. Ancak, bunlar geçici durumlardır.

Jawline Dolgusu İçin Kaç Enjektör Gerekir?

Bu dolgu uygulaması hastanın çenesinin büyüklüğüne göre miktarın değiştiği bir uygulamadır. Yaklaşık 1-2 cc ila 3 veya 4 cc dolgu uygulaması gereklidir.

Çene Dolgusu ve Jawline Dolgusu Farkı Nedir?

Jawline; çene hattının tamamına verilen İngilizce isimdir. Çene dolguları, çene hattının tamamına ve çene ucu bölgesine uygulanan dolguların tamamına verilen isimdir. Jawline dolgusu hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Jawline Dolgusu Fiyatları 2024

Çene dolgusu fiyatları 2024, dolgu enjeksiyonu her hastada standart uygulanan bir işlem değildir aksine kişiye özel bir tedavi gerektirir, bu sebeple uygulama fiyatlarına muayene sonrası karar vermek gerekir.

  • Kalıcılık Süresi:

    18-24 ay
  • İşlem Süresi:

    20 dakika