WhatsApp
Bizi Arayın
Peyami Duman - Logo

+90 (312) 911 4348

İletişime Geç

Kırışıklık Tedavisi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Videoyu Oynat

Kırışıklık Tedavisi Nedir?

Kırışıklık tedavisi uygulamaları kaslara uygulandığı zaman kaslarda geçici bir güç kaybı oluşturmaktadır. Bu özelliğiyle hem tıbbi tedavilerin endikasyonlarında hem de estetik uygulamalarda kullanılmaktadır.

Kırışıklık Tedavisi Uygulama Alanları Nerelerdir?

Özellikle estetik uygulamalarda yüz bölgesinde yaş ile veya mimiklerin kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesinde güvenli bir şekilde kullanılır.

Deneyimli ellerde ve düzgün dozlama ile yapılan kırışıklık tedavisi uygulamalarında herhangi bir yan etki neredeyse görülmez.

Kırışıklık tedavisi uygulamaları yüz bölgesindeki kırışıklıkların açılmasının yanı sıra diş sıkma problemleri için masseter kas üzerine uygulamalar şeklinde de yapılır bunun yanında aşırı terleme problemini çözmek için el içi, ayak tabanı ve koltuk altı bölgesine de uygulanır. Böylece aşırı terlemenin önüne geçilmiş olur.

Tıbbi problemlerin çözümünde kullanımına ek örnek olarak; migren tedavisi, servikal distoni gibi problemlerde de kullanıldığından söz edilebilir.

Biz Muayenehanemizde Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan ürünleri kullanmaktayız. Bunlar hastanın ihtiyacına göre belirlenmekte dozları hesaplanmakta ve bu şekilde uygulanmaktadır.

Ankara Kırışıklık Tedavisi Fiyatları 2024

Kırışıklık tedavisi fiyatları 2024, kırışıklık tedavisi uygulamaları her hastada standart uygulanan bir işlem değildir aksine kişiye özel bir tedavi gerektirir, bu sebeple uygulama fiyatlarına muayene sonrası karar vermek gerekir.

  • Kalıcılık Süresi:

    4-6 Ay
  • İşlem Süresi:

    15 dakika