Uzm. Dr. Peyami Duman

Sıkça Sorulan Sorular

Burun dolgusu işlem yapılacak bölgeye anestezik krem sürülüp lokal anestezi ile buruna enjeksiyon uygulanan ağrısız, rahat ve kolay bir işlemdir. Yaklaşık 15 dakikalık bir sürede uygulanır ve burun dolgusu yapılan kişi herhangi bir problem yaşamadan çabucak günlük yaşamına döner. Detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

Kalıcı dolgular vardır ancak kalıcı dolguların kullanımı sakıncalı  ve zararlıdır. Bu sebeple burun dolgusu için de uzun süre erimeyen ürünlerin kullanılması sağlık açısından zararlıdır.

Göz Altı Işık Dolgusu; göz altında morluk, çukurluk olan herkese uygulanabilir. Işık dolgusu ile göz altındaki çukurluklar doldurulur, morlukların rengi açılır. Çukurların doldurulması ve morlukların renginin açılması  maksimum seviyede sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

Hayır. Aksine doğru uygulanmış kırışıklık tedavisi enjeksiyonları kaş ve kaş uçlarını kaldırır.

Aksine burnun çatı kısmını yükselterek daha rahat nefes alınabilir.

Gençlik aşısı yaptırmadan önce mutlaka doktorunuzla konuşup, sizin cildinize hangi gençlik aşısının uygun olduğunu belirlemek gerekir. Kullanılan markaların kalitesi çok önemlidir.  

Güncel Videolarımız

Sultan Eda Ören
  Sultan Eda Ören

  Kliniğe girdiğimiz andan itibaren bizleri güler yüzle karşılamalarıyla gelişti tüm güzel olaylar:) kırışıklık tedavisi uygulaması için geldim ve iyi ki de geldim. Öncelikle Peyami hocam size ve her konuda yardımcı olan Gülçin hanıma çok ama çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle gözü kapalı herkes gelebilir. Kendinizi güvenilir ellere bırakın derim.

  Merve Kayalıoğlu
   Merve Kayalıoğlu

   Merhabalar. Dr Peyami Duman'a arkadaşlarımın tavsiyesiyle geldim. Hem kırışıklık tedavisi hem de dudak dolgusu yaptırdım. Çok memnun kaldım. Çok doğal ve muntazam bir şekilde işlemlerim yapıldı. Kliniğe geldiğimde hem profesyonellik hem de bir aile ortamı gibi sıcaklık vardı tek tek tüm çalışanlarında. Her şey için çok teşekkür ederim. Gönül rahatlıyla peyami hocama başvurabilirsiniz

   Özge Bizi
    Özge Bizi

    Kliğine girdiğimiz andan itibaren tüm çalışma ekini mükemmel ilgiliydi. Ben burun dolgusu, arkadaşım da dudak dolgusu ve kırışıklık tedavisi işlemi yaptırdık. İkimizde işlemlerimizden inanılmaz memnun kaldık. İlk defa işlem yaptırmama rağmen ağrısız ve acısız oldu. Özellikle Gizem Hanım ve Engin Beye sonsuz teşekkürler. Bence Peyami hocam Ankara’da en iyisi. Elinize sağlık hocam. İyiki varsınız iyiki tanıdık sizi 🙂

    Blog Sayfamız

    Güncel İçeriklerimiz

    HarmonyCA Nedir?

    HarmonyCA; hyaluronik asit ve kolajenden oluşan kombine enjekte edilebilir bir üründür. HARmonyCa'nın ikili bir etkisi

    JALUPRO-V LIFT

    Yılda bir veya iki kez uygulanması gereken bir gençlik aşısıdır. Yüzdeki en büyük etkisi, anında

    Gençlik Aşıları

    Cildimizin Yaşlanmasının Nedenleri nelerdir? 20’li yaşlardan itibaren cildimiz elastikiyetini kaybetmeye başlar. Bu kayıplar yaşla birlikte

    Sohbet Başlatın
    Yardıma ihtiyacınız var mı?
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabilirim?